İSTANBUL CİHAN İŞ ELBİSELERİ
Her sektöre uygun ergonomik olan iş elbiselerini en iyi kalitede sizler için üretiyoruz ...
Anadolu Ve Avrupa Yakası İş Elbiseleri
İŞ KIYAFETLERİ, İŞ GÜVENLİĞİ, WORKWEAR, KALİTELİ ÇÖZÜMLER

Cihan İş Elbiseleri 15 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren iş elbiseleri konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Koruyucu Kıyafetler, Promosyon Ürünleri, Güvenlik Malzemeleri, Yağmurluk, İş Önlükleri ve İş Tulumları yapmaktadır. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede dokum sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.
Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Cihan İş Elbiseleri, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

 

Misyonumuz: Cihan İş Elbiseleri, bir aile olarak çalışanlarından aldığı güç ve Toplam Kalite Yönetimi anlayışı doğrultusunda hizmet verdiği müşterilerinin rekabet gücünü arttırmak için yüksek kaliteli, güvenilir, katma değeri olan ürün ve servisleri zamanında, çevreye ve doğaya zarar vermeden sunmayı ilke edinmiştir.

Vizyonumuz: Cihan İş Elbiseleri, faaliyet konusunda dünyada öncü bir kuruluş olma hedefi çerçevesinde yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine dünya standartlarında tekstil ürünleri, iş elbiseleri ve iş güvenlik malzemeleri tedarik etmeyi amaçlamaktadır.

 

Müşteri
Memnuniyeti

En iyi reklamın müşteri referansları olduğunu bilen, müşteri memnuniyetinin de kaliteden geçtiğine inanan şirketimiz, yıllardır müşteri memmnuniyetinden ödün vermeden üretimini sürdürmektedir. Yüksek kaliteyi yakalamak için iş elbiselerinde kullandığımız ürünlerde güvenilirliği yüksek markalar tercih edilmektedir. Teknolojideki değişmeler ve yenilikler yakından takip edilmekte ve esnek üretim yapısı sayesinde kısa sürede yeni teknolojilere geçiş yapılmaktadır. Özenle üretilen ürünlerimizin tamamı teslimden önce kalite ve kontrol testlerinden geçirilir.